O nás

Výhodná poloha

Pension je situován v centru města, je nově rekonstruován v roce 2014. Díky výhodné poloze nabízí mnoho příležitostí k poznání města a jeho atraktivit v nejbližším okolí – festivalové kino Thermal, několik restaurací, Becher muzeum, Alžbětiny lázně - možnost léčebného ambulantního programu, Wellnes, bazén; terminál městské i meziměstské autobusové dopravy, centrum nákupní zóny, navazující lázeňské území s možností návštěvy památek, pramenů a turistických zajímavostí.

 

Moderní pokoje

Rodinný pension nabízí ideální podmínky pro individuální í rodinný pobyt - dva dvoulůžkové pokoje, dva čtyřlůžkové pokoje a jeden pětilůžkový s dvěma ložnicemi (všechny pokoje s možností dětské postýlky). Pokoje mají vlastní koupelnu a WC, jsou vybaveny televizí a minibarem.

 

Recepce/Snídaňový bufet

Provozní doba recepce od 9.00 do 14.00 hod. s možností zajištění služeb včetně kulturních a sportovních aktivit – divadlo, koncerty, golf, tenis, zapůjčení horských kol aj. Možnost placeného parkování v blízkých podzemních garážích na náměstí Dr. M. Horákové. Každý z pokojů má ve snídárně vlastní stůl. Možnost objednání snídaně formou bufetu se standardní nabídkou pokrmů i nápojů v době od 8.00 do 10.00 hod.